KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16121016
nr 1612 1016
Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:24:15
15/4 14:26:09
400 kr
15/4 18:48:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor